İLETİŞİM VE PROJE DANIŞMANLIĞI

white-line

dijital

sinema-televizyon  ENTERTAINMENT BUSINESESS

line
Kendi yapımlarımız olan Dondurmam Gaymak, Beyza’nın Kadınları, Cenneti Beklerken gibi filmlerin de olduğu, TAFF Pictures, Turkmax, Plato Film gibi şirketlerin çeşitli film ve programlarının stratejik iletişim planlarının yapılması, uygulamaları ve denetimleri. Konu ile ilgili eğitimler, seminerler verme, düzenleme.

dijital

digital  DİJİTAL

line
Aralarında Türkiye’nin ilk içerik sağlayıcı şirketlerinden olan Netbul.com’un da bulunduğu çeşitli internet projlerinin geliştirilmesi, uygulanması ve pazarlanması. Rixos, Netfork, D4D, YogurtNetwork gibi özel şirketler ile çeşitli üniveristeler, akademiler ve şahıslar için gerçekleştirilmiş dijital projeler, danışmanlıklar, networking. Konu ile ilgili eğitimler, seminerler verme, düzenleme.

turizm

turizm  TURİZM

line
Be Travel, Rixos, Sheraton gibi makalarda da hayata geçirilmesine neden ve/veya aracı olunmuş, turizmi kültür, sanat, eğlence ve dijital dünya ile buluşturan projeler geliştirme, iletişim planlarını yapma, uygulama veya uygulattırma, denetleme, networking. Konu ile ilgili eğitimler, seminerler verme, düzenleme.

stk

stk  STK

line
Küresel Sorunlar Platformu, Türsak gibi sosyal içerik ve sorumluluk taşıyan vakıf veya organizasyonlara stratejik iletişim planlaması, proje geliştirme ve uygulama ile iletişim desteği.